o mnie

trenerka empatii zanurzona w filozofii porozumienia bez przemocy (NVC) oraz systemu wewnętrznej rodziny (IFS). Fascynatka i propagatorka kręgów naprawczych i konstruktywnej komunikacji.

Z podstawowego wykształcenia magister ekonomii specjalność marketing (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), jednak rozwój osobisty i poznanie kierunku porozumienia bez przemocy spowodował zwrot w jej karierze zawodowej.

W 2018 roku ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii oraz liczne wykłady, kursy i warsztaty prowadzone przez certyfikowanych trenerów NVC. Wielokrotnie uczestniczyła w Festiwalach Porozumienia bez Przemocy oraz ukończyła dwa stopnie kursu Kręgów Naprawczych (Restorative Circles by Dominik Barter).

W 2020 ukończyła podyplomowe studia (WSB) uzupełniające kwalifikacje pedagogiczne.

Prowadzi zajęcia w formie kursów, warsztatów czy wykładów dla firm i organizacji takich jak ATH, BWA, BCK, DK Kubiszówka, współpracuje z Bielską Wyższą Szkoła im. Tyszkiwicza, także dla szkół m. in. Waldorfska Szkoła Podstawowa, Liceum Waldorfskie i przedszkoli oraz osób prywatnych zarówno grupowe jak i indywidualne.